Wózki widłowe korzystnie wpływające na Twój biznes.

Nasza oferta wózków łączy kompetencje i możliwości trzech marek. W związku z tym możemy oferować rozwiązania spełniające wygórowane oczekiwania w zakresie rozważań technologicznych, jakości, ergonomii i wzornictwa, a także najbardziej restrykcyjne normy produkcyjne. Najważniejsze jednak jest to, że maszyny te poprawiają warunki Twojej pracy. Portfolio naszych produktów obejmuje wózki magazynowe i czołowe oraz rozwiązania specjalne do konkretnych zastosowań. Dążymy do zaspokojenia wszelakich potrzeb związanych z przeładunkiem materiału we wnętrzach budynków i na zewnątrz, oferując maszyny o nośności od 350 do 10 000 kg.

Części

Jako autoryzowany dealer wózków widłowych marki UniCarriers, dawniej Nissan na swoim stanie magazynowym posiadamy bardzo wiele części dostępnych od ręki do tych marek. Są to części oryginalne lub zamienne. Posiadamy dostęp do części zamiennych wszystkich marek wózków widłowych u różnych producentów.

Prowadzimy również stałą współpracę z firmami Cascade oraz Bolzoni czyli światowymi liderami oprzyrządowania dodatkowego takiego jak:

  • Widły
  • Przesuwy boczne
  • Pozycjonery wideł
  • Chwytaki do recyclingu
  • Chwytaki obrotowe

Na stanie naszego magazynu znajdziecie Państwo również ogumienie pneumatyczne i superelastyczne wiodących zachodnich marek. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na Państwa życzenie ogumienie do traktorów czy koparek.

Nie znalazłeś interesującej Cię częsci?

Zapraszamy do kontaktu